What is new here .... year 2016

News in 2006, news in 2007, news in 2008, news in 2009, news in 2010+2011, news 2012, news 2013, news 2014, news 2015


We have no white shepherd puppies available - but we have small schipperke puppieswith translation is helping us google - you can see this page in english here
26.2.2016
Všechna naše bílá štěňátka jsou v nových domovech, přejeme jim ty nejlepší rodinky, a rodinkám zase přejeme trpělivost v začátcích, a pak už jen moře bílé lásky, bílého nadšení a radosti :-)


7.2.2016
Tak je to definitivně tady - už i "G"éčka vyráží do světa objevovat vše nové. Den před odchodem jsme ještě stihli uspořádat výlet na zámek v Nelahozevsi a udělat poslední společná rodinná fota. Štěňátka spolupracovala moc pěkně a za chvíli bylo hotovo --- viz fotogalerie :-)


31.1.2016
Štěňátka nám odcházejí do nových domovů, pro nás období smutné. Pro majitele období veselé. Přejeme všem páníčkům, ať štěňátka dělají jen radost a štěňátkům zase přejeme trpělivé a chápavé páníčky :-)

Doma jsou ještě naše chlupatá "G"éčka, která jsou zrovna ve fázi nových objevů, na procházkách si užívají blátíčko, všechno zkoumají a myslím, že jim to při tom i dokonale sluší --- viz fotogalerie :-)

štěňata mají dospělácké obojky: zelený Garibaldi, oranžový Gump, bílý Gulliver, žlutá Goldie, růžová Gizele

25.1.2016
Naše "G" štěňátka mají za sebou očkování, tetování, čipování a kontrolu vrhu, všechna štěňátka mají zoubky ok a kluci už mají sestouplé kuličky. Jsou velmi šikovní - po kontrole vrhu jsme se snažili udělat postojové a fotky a štěňátka krásně spolupracovala. Aby to Kiwče nebylo líto, tak jsem jí udělala sérii fotek - šiperka na sněhu také. Výsledek naší fotosoboty, a velké díky za fotky patří Karin z ch.s. Nubika:
13.1.2016
Hlásíme se s první letošní aktualizací.

Krásnou zprávu jsme dostali z Polska - Bajaja Taien (Gaudi du Bois des Ternes x Tori Toyen Taien) se stala junior šampionem Polska - posíláme velkou gratulaci majitelce :-)

Tak a jinak se toho u nás děje hodně, štěňátka krásně rostou a prospívají: některá eFková štěňátka již dělají radost v nových domovech, a ostatní tu řádí ještě u nás. První objevné výpravy dělají štěňátka z vrhu G po Bertě a Uníkovi, všechno je zajímá a zdá se, že zimní počasí jim vyhovuje a sníh je nadšeně baví. Za štěňátkama přijel na víkendovou návštěvu strejda Centurion Taien po Chispě a Douxovi of Ice Wine (který se mimochodem tento týden stal šampionem šampionů v Maďarsku) a já musela zprovoznit foťák a zvěčnit ho :-)

a profilové fotky našich úžasných F štěňátek po Quebec Indigo of White Condor a "Wiki" Waikiki Taien:
Forest Grimm


Frankie

Fantastica


Fantuli


Fífa


Fiji


Funky Monkey


Funny Bunny

4.1.2016
Přejeme všem mnoho radostí v roce 2016

ať Vás provází štěstí, radost, láska, úspěchy, a vše dobré :-)

a pojďme zabilancovat rok 2015 :-) - jak se říká, konec dobrý všechno dobré, největší mou hvězdou byla a je jedenáctiletá šiperka Kiwi, v roce 2015 se jí podařil ohromný úspěch, když vyhrála prestižní klubovou výstavu v Belgii - speciální pro šiperky, stala se tak šiperkou, která se zapsala do historie belgických vítězů. V září soutěžila Kiwi na mistrovství šiperek v agility a byla vyhlášena jako nejlepší veterán mistrovství i celého závodu. Bohužel týden poté se Kiwi vydala sama na procházku, zřejmně jí srazilo auto a po nekonečném hledání jsem Kiwi našla ve velmi špatném zdravotním stavu. Ze začátku Kiwčino zotavování vypadalo velmi špatně, ale takhle šiperka je prostě nejlepší a dala to, následky sice Kiwče zůstaly, ale už se zase raduje, nosí balónky a je na světě ráda.

Co se týče chovatelských úspěchů, je toho, jako obvykle mnoho, ale mé veliké díky a potlesk patří všem majitelům našich štěňátek, že se o ně krásně starají, že nás skvěle prezentují, že si užívají společné chvíle, a že společně dělají to, co je baví. Děkuji Vám a přeji ať máte pohodový rok 2016

 

© Schmidt 2006