Štěňátka - bílý ovčák
pro šiperčí štěňátkovské info klikněte zde


Aktuálně:
Všechna naše letošní štěňátka jsou už zadaná

 • ovšem pokud sháníte štěňátko ihned, zkuste napsat, třeba jsou již na světě štěňátka po některém našem chovném psovi, a nebo Vám doporučíme aktuální vrh v jiné chovatelské stanici.

 • Plánujeme:

 • duben 2020 - vrh W - dlouhosrstá a krátkosrstá štěňátka po "Wiki" - Waikiki Taien, tatínka pečlivě vybíráme ........

 • léto 2020 - vrh X - dlouhosrstá a krátkosrstá štěňátka po "Torče" - Toyen Taien, tatínka pečlivě vybíráme ........

 • podzim 2020 - vrh Y - dlouhosrstá a krátkosrstá štěňátka po "Hooky" - Hakuna Matata Taien, tatínka pečlivě vybíráme ........

  Štěňátko je možné si zarezervovat

  kontaktujte nás na tel: +420 605 57 52 53 nebo email: taien3@seznam.cz, marketa.schwarz@gmail.com, a nebo na facebooku

  Absolutní samozřejmostí je, že všechna štěňátka od nás mají FCI průkaz původu, jsou řádně tetovaná (to je proč mají štěňátka zelené pravé ucho), čipovaná, očkovaná a odčervovaná. Mají mezinárodní pas, ve kterém jsou všechny tyto úkony zaznamenány. Štěňátka jsou krmena kvalitním krmivem, nejdříve BARF metodou později přecházíme na superprémiové krmivo na které jsou již plně zvyklá v době kdy odchází k novým majitelům. Sebou dostanou krmení do začátku, výbavičku, informace o plemeni a rady jak jej nejlépe vychovat. Chovatelský servis je samozřejmostí - to znamená, že vám po celý život pejska nabízíme pomoc a poradenství. Ačkoliv štěňátka mají předpoklady pro výstavy, chov či sportovní výcvik - pro nás je nejdůležitější aby se dostali do milujících domovů, na nové majitele neklademe žádné nároky a budeme rádi i když ze štěňátka vyroste "jen" krásný rodinný přítel :-)

  Štěňátka z vrhu "N" Taien
  tatínek - Nathan Mc Daniel Taien
  - více fotografií na fajčeti: http://taien.rajce.idnes.cz/  Proč štěňátka tetujeme i když je to od roku 2017 v klubu bílého ovčáka již nepovinné?

  Z jednoho jedinného důvodu, protože tetování je jedinné označení zvířete, které je opravdu trvalého charakteru - čip může přestat fungovat (v praxi jsem se s tím setkala 2x a pro ověření identity zvířete se pak musely provádět genetické testy), čip může být odstraněn, a nebo jej tělo může dokonce i vyloučit. Když se pejsek ztratí je tetování prvním identifikačním znakem, který může zjistit i laik bez čtečky (kterou mívá jen veterinář). Podle tetovacího čísla už pak v databázi klubu lze najít majitele pejska a rychle ho kontaktovat ....
  © Schmidt 2006