Štěňátka - bílý ovčák
pro šiperčí štěňátkovské info klikněte zde


Aktuálně:
Máme štěňátka ze dvou vrhů

 • Vrh "P" Taien - narozeni 18.9.2018 - 1 pejsek
  rodiče: Urbis Scarabeus Taien x Britta z Nového Lichtenberku

 • Vrh "Q" Taien - narozeni 28.9.2018 - 2 pejsci a 6 holek
  rodiče: Bailly pod Ovčáckým Vrchem x Valextra Taien

 • Plánujeme:

 • jaro 2019 - vrh R - krátkosrstá a dlouhosrstá štěňátka po fence "Wiki" - Waikiki Taien a Jason Taien

 • léto 2019 - vrh S - Toyen Taien a ?

  Štěňátko je možné si zarezervovat

  kontaktujte nás na tel: +420 605 57 52 53 nebo email: taien3@seznam.cz, marketa.schwarz@gmail.com, a nebo na facebooku

  Absolutní samozřejmostí je, že všechna štěňátka od nás mají FCI průkaz původu, jsou řádně tetovaná (to je proč mají štěňátka zelené pravé ucho), čipovaná, očkovaná a odčervovaná. Mají mezinárodní pas, ve kterém jsou všechny tyto úkony zaznamenány. Štěňátka jsou krmena kvalitním krmivem, nejdříve BARF metodou později přecházíme na superprémiové krmivo na které jsou již plně zvyklá v době kdy odchází k novým majitelům. Sebou dostanou krmení do začátku, výbavičku, informace o plemeni a rady jak jej nejlépe vychovat. Chovatelský servis je samozřejmostí - to znamená, že vám po celý život pejska nabízíme pomoc a poradenství. Ačkoliv štěňátka mají předpoklady pro výstavy, chov či sportovní výcvik - pro nás je nejdůležitější aby se dostali do milujících domovů, na nové majitele neklademe žádné nároky a budeme rádi i když ze štěňátka vyroste "jen" krásný rodinný přítel :-)

  Štěňátka z vrhu "N" Taien
  tatínek - Nathan Mc Daniel Taien
  - více fotografií na fajčeti: http://taien.rajce.idnes.cz/  Proč štěňátka tetujeme i když je to od roku 2017 v klubu bílého ovčáka již nepovinné?

  Z jednoho jedinného důvodu, protože tetování je jedinné označení zvířete, které je opravdu trvalého charakteru - čip může přestat fungovat (v praxi jsem se s tím setkala 2x a pro ověření identity zvířete se pak musely provádět genetické testy), čip může být odstraněn, a nebo jej tělo může dokonce i vyloučit. Když se pejsek ztratí je tetování prvním identifikačním znakem, který může zjistit i laik bez čtečky (kterou mívá jen veterinář). Podle tetovacího čísla už pak v databázi klubu lze najít majitele pejska a rychle ho kontaktovat ....
  © Schmidt 2006